Gardroplar

Size Özel Gardroplar

Gardroplar hemen hepimizin evinde, otellerde kimi zaman da ofislerde bulunan ve elbiselerimizin tertipli ve temiz saklanması amacıyla kullandığımız pek çok farklı malzemeden üretilen mobilya dolaplardır.

“Gardrop modelleri içinde en değerli ve en özenli imal edileni masif gardroplardır.”

Gardrobunuz Nasıl Olsun?

Gardrop imalatında tamamen kişiye özel hizmet veriyoruz. Gardop örneklerimiz dışında istediğiniz farklı özelliklerde gardroplar için öncelikle sizden gerekli bilgileri ve ölçüleri alıyoruz. Sonrasında bilgisayar ortamında fotografik 3 boyutlu tasarım onayınız alındığı anda imalat aşamasına geçiyoruz.. 
Hepimizin evlerinde mutlaka gardrop bulunur. Hatta gittiğimiz oteller de dahil olmak üzere yatılı kalınan her kapalı alanda olmazsa olmazlardandır gardroplar. Sadece eşyalarımızı saklamak ve korumakla kalmayıp dağınık bir ortama da izin vermeyen gardoplar aynı zamanda tasarımları ile de yaşam alanlarının eşsiz birer parçası haline gelmiştir. Sizler için özel gardrop imalatı yapıyoruz. Geniş ürün seçeneklerimizden birini beğenebilir ve hemen üretimine başlamamızı isteyebilirsiniz ya da dilerseniz sizin istediğiniz ölçülerde de hayalinizdeki gardrop modeline sahip olabilirsiniz. Bize isteklerinizi ve nasıl bir gardroba sahip olmak istediğinizi belirtmenizden sonra size bilgisayar ortamında 3 boyutlu bir çizim hazırlayıp sunuyoruz. Siz de son kez kontrol edip değiştirmeyi düşündüğünüz ya da eklemek istediklerinizi belirtiyorsunuz. Karşılıklı onaylandıktan hemen sonra hızla üretime başlıyor ve en kısa sürede sadece size olan gardrobunuzu size teslim ediyoruz. Evet, her şey bu kadar kolay… Hayalinizdeki gardroba sahip olmak istiyorsanız hemen bize ulaşın.